Niestandardowa łazienka ze spadami na poddaszu

Twoje forum - rozmowy na dowolny temat
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Niestandardowa łazienka ze spadami na poddaszu

Postautor: henryk1965 » 23 maja 2016, 11:31

Cześć. Mam spory kłopot, który związany jest z moją łazienką na poddaszu. Dokładnie mówiąc chodzi o kabinę z natryskiem prysznicowym. Chciałbym umieścić ją w rogu pomieszczenia. Problemem są spady dachu i brak pełnych wysokości w rogach. Czy możecie podpowiedzieć jakieś rozwiązanie, które może być dla mnie pomocne? Szukałem w składach budowlanych i sklepach sprzedających akcesoria do łazienek. Efekt bardzo słaby. Zamiast zwykłej kabiny narożnej jestem w stanie kupić półokrągłą. Ale wtedy zmarnuje sporo miejsca w łazience.

podobne tematy:
maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:44

Nietypowa łazienka ze spadami w domu

Postautor: maxkolonko » 23 maja 2016, 11:41

O tym, że szkło w łazience wygląda niezwykle ładnie, nie trzeba nikogo przekonywać. Dodaje charakteru, sprawia wrażenie przepychu i zwyczajnie nadaje nowoczesnego charakteru. Nierzadko jedynymi elementami szklanymi w łazience są kabina prysznicowa i lustro na wymiar. A warto pomyśleć o czymś innym, co może nie stanowi typowy elementem wyposażenia łazienki, a co nada błogi klimat. Taką zabudową mogą stanowić panele szklane na ścianę. Najczęściej w czasie urządzania łazienki wybieramy klasyczną glazurę. Warto więc pomyśleć o nowoczesnym panelu szklanym, który troszkę odświeży pomieszczenie. Zabudowę tę prosto się zmywa i bez problemu utrzymać ją w czystości. Jeśli mamy wątpliwości, że nasze panele szklane będą kruche, nic bardziej mylnego. Obecnie panel szklane robione są z wysokiej klasy hartowanego szkła, które jest bardzo wytrzymałe na stłuczenia oraz pęknięcia, co pozwala cieszyć się pięknym wyglądem paneli szklanych przez długie lata. Jeśli posiadamy nieduże mieszkanie i zależy nam, aby w czasie jego aranżacji dobrze je zagospodarować, powinniśmy dokładnie przemyśleć meble kupić i co, w jaki sposób ustawić. Istotnym elementem każdej aranżacji domu jest kupno i montaż drzwi. Jak pragniemy, aby nasze wnętrze było ciekawe, możemy zamówić szklane drzwi przesuwne oraz panele szklane. Tego rodzaju system otwierania jest bardzo wygodny. Dlaczego ten rodzaj drzwi szklanych jest dedykowany do niewielkiego mieszkania? — Po pierwsze szkło rozprasza światło, co pozwoli uzyskać efekt powiększenia danego miejsca, poza tym drzwi uchylane w systemie przesuwnym zabierają mniej miejsca niż drzwi otwierane na oścież. Ponadto się nie zacinają i łatwo się z nich korzysta. Jeszcze jednym, istotnym atutem jest wygląd. Szkło pasuje do wielu aranżacji, czyniąc dom bardziej eleganckim i wytwornym. Wybór szklanych drzwi przesuwnych jest bardzo duży, zatem z pewnością będziemy wstanie kupić takie, jakie sobie wymarzymy. Szkło w kuchni wygląda zawsze bardzo ciekawie. Nadają przestrzeń, nowoczesność i elegancję. A przecież w kuchni spędzamy statystycznie najwięcej czasu w ciągu całej doby! Szkło utożsamia przepych, wytworną elegancję. Jeśli zatem mamy ochotę, aby nasza kuchnia otrzymała tego rodzaju cechy, warto pomyśleć o jakimś szklanym dodatku, np. o obrazach na ścianę wykonanych z takiego tworzywa. To, co się na nich znajdzie zależeć będzie od naszej wyobraźni. Może to być piękny pejzaż, zdjęcie martwej natury, ulubionego zwierzątka. Kolorystyka paneli szklanych także jest do wyboru. Witaj, miałem identyczny problem i byłem zmuszony kupić kabinę o pół okrągłych kształtach. Nie wiedziałem wtedy, że są takie firmy jak tu, które budują kabiny pod natryski prysznicowe na zlecony wymiar.
Tak, więc sprawdź sobie ofertę tej firmy. Możesz poszukać podobnych w Internecie. Ja żałuję, że posiadam kabinę półokrągłą. Jest dość mała. Jak będę miał remont to na 100% założę kabinę pod natrysk prysznicowy na wymiar. Wtedy zrobię sobie dużą, która pomieści spokojnie dwie osoby.

podobne tematy:
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Niestandardowa łazienka ze skosami w domu

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 11:47

Witaj, ja od roku posiadam tego rodzaju kabinę jak na fotkach. Jestem w 100% zadowolony z niej. Jakość wykonania 100 razy lepsza niż w tych co można kupić w marketach.

podobne tematy:

Wróć do „Twoje forum - rozmowy na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość