Szukam dobrego kominiarza

Twoje forum - rozmowy na dowolny temat
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Szukam dobrego kominiarza

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 9:30

Dzień dobry, poszukuje sprawdzonego i niedrogiego kominiarza w Olsztynie. Podzwoniłem do kilku, lecz ceny są z kosmosu. Od 150 do 310 zł za wyczyszczenie komina. Jak spytałem skąd taka różnica cenowa to usłyszałem, że wszystko zależy od przewodu kominowego. Przecież komin jest prosty jak budowa cepa. Czym może się on różnić?

podobne tematy:
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Szukam dobrego kominiarza

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:57

Witaj, nie mam pojęcia do kogo telefonowałeś lecz jest to wyciąganie pieniędzy na maksa od człowieka. 300 złotych za udrożnienie komina to śmiech. Jak długo kominiarzowi z tym zejdzie? W moim domu jak przeczyszcza 2 przewody kominowe i wypisuje dokumenty dla ubezpieczyciela to zajmuje mu niecałą godzinę. Życzy sobie za to sto czterdzieści zł. Jak nie jesteś w stanie znaleźć uczciwego kominiarza to sprawdź na tą stronę: https://biozamrazarki.pl/?p=106 - na 100% znajdziesz odpowiedniego specjalistę. Ja często właśnie w taki sposób szukam firm do różnych prac przy domu. Jeszcze źle nie trafiłem na specjalistę z tego portalu internetowego. Rzecz jasna zawsze przed wyborem czytam opinię o wybranych wykonawcy.

podobne tematy:

Wróć do „Twoje forum - rozmowy na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości