Sposób reklamy fotografa dziecięcego w Warszawie

Twoje forum - rozmowy na dowolny temat
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Sposób reklamy fotografa dziecięcego w Warszawie

Postautor: henryk1965 » 07 paź 2016, 10:14

Witam, jestem fotografem z długoletnim stażem. Specjalizuje się w fotografii rodzinnej w Warszawie. Od jakiegoś okresu jestem zmuszony do szukania nowych zleceń samodzielnie. Do nie dawna idealnie sprawdzała się reklama z polecenia. Osoby, które wykonywały u mnie sesję ciążową polecały mnie następnym klientom i tak się to kręciło. Teraz już tak nie jest i pomyślałem o reklamie mojej strony w Internecie. Chciałbym się skupić takich frazach: fotograf dziecięcy Warszawa http://www.elefantti.pl i zastanawiam się jak to zrobić aby posiadana przeze mnie strona była widoczna w wyszukiwarce internetowej? Czy ktoś z kolegów jest w stanie doradzić co zrobić na początku żeby to wszystko zebrać w całość i zacząć reklamę w Internecie?

podobne tematy:
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Sposób reklamy fotografa który, wykonuje fotografię dziecięcą w Warszawie

Postautor: krzysiekfila » 07 paź 2016, 10:26

Witaj. Rozumiem twoją sytuację, ale pozycjonowanie strony internetowej na takie hasła jak: sesja ciążowa Warszawa nie należy do najprostszych czynności. W obecnych czasach jest ciężko wykonywać pozycjonowanie agencją SEO, które posiadają długoletnie doświadczenie w tej materii. Ciągłe zmiany algorytmów i potrzeba budowania linków bardzo dobrej jakości robi swoje. Dlatego nie radzę ci się samemu za to zabierać. Będzie to zmarnowany czas a pozycje i tak nie będą dobre. Doradzam zlecić to jakieś profesjonalnej agencji SEO a samu popracować więcej w studiu na ich usługi. Na 100% tego rodzaju układ będzie dla ciebie lepszy.

podobne tematy:

Wróć do „Twoje forum - rozmowy na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości