Niespotykane zawirowania strony internetowej w wyszukiwarce

Twoje forum - rozmowy na dowolny temat
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Niespotykane zawirowania strony internetowej w wyszukiwarce

Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Dzień dobry, mam nietypowy problem z promowaną przez mnie stroną WWW. Od pewnego czasu widzę jej nietypowe zachowanie. Jest ona promowana na wiele fraz w wyszukiwarce. Natomiast od jakiegoś czasu jedno z haseł Arbeitsmöbel bardzo często zmienia swoją pozycje w wyszukiwarce. Jednego dnia jest na pierwszej stronie wyników, a kolejnego dnia o dwadzieścia pozycji niżej. Do strony codziennie tworze odnośniki z dobrych miejsc. Sposób linkowania nie zmienił się od początku. Tak, więc nie wiem co mogę z tym zrobić. Dla innych słów kluczowych nie mam takiego kłopotu. Również nie przebudowywałem nic na stronie. Czy ktoś z was może coś mi doradzić?

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Niecodzienne zawirowania strony WWW w wyszukiwarce

Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:07

Dzień dobry. Cieszę się, że podałeś adres domeny i frazę, z którą masz kłopot. Będzie prościej coś poradzić. Po pierwsze tworzysz odnośniki do strony, lecz nie wiem czy zauważyłeś jak dużo ich tracisz. To może być przyczyną dziwnego zachowania strony. Stare linki posiadają o wiele większą moc niż nowo zbudowane. Pozycje domeny mogą też skakać z innego powodu. Algorytm raz zlicza utracone linki, a raz nie. Jeśli chcesz ustabilizować pozycję to skoncentruj się na pozyskiwaniu bardziej stabilnych linków. Wraz z wiekiem odnośnika wzrasta jego moc. Dlatego tego rodzaju odnośniki przekazują najwięcej mocy promowanej stronie. Kolejny aspekt sprawy to działania konkurencji. Mogą oni również pozyskiwać dużą liczbę odnośników, co przekłada się na nieustanne roszady w rezultatach wyszukiwania.

podobne tematy:

Wróć do „Twoje forum - rozmowy na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości