Czy opłaca się pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Twoje forum - rozmowy na dowolny temat
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy opłaca się pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Witam. Myślę nad wejściem ze swoimi produktami na niemiecki rynek. Mam już przetłumaczoną stronę internetową i pora pomyśleć o promocji w niemieckiej wyszukiwarce. Mam parę pytań związanych z tym zagadnieniem. Pierwsze to czy ciężko będzie rozreklamować stronę internetową na słowa kluczowe tego rodzaju: Konferenzmöbel a, także im zbliżone? Jaki czas potrzebuje agencja SEO na uzyskanie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najważniejsza sprawa, jaki jest sensowny budżet, który umożliwi tą formę promocji? Nie mam ochoty wydać więcej niż powinienem, ale z drugiej strony nie potrzebuje oferty firmy która nie będzie wstanie wypromować mojej strony. Bardzo proszę o radę osoby, które znają się na tym temacie.

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy warto reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Dzień dobry. Dobrze, że samemu nie chcesz promować strony internetowej. Takich ludzi, wbrew pozorom jest wiele i uważają, że po przeczytaniu poradnika o pozycjonowaniu zrobią topy w wyszukiwarce. Jak chodzi o czas, który będzie niezbędny żeby wypozycjonować domenę na tego typu słowa kluczowe: Konferenzmöbel to będziesz musiał około 5 miesięcy poczekać. Wszystko będzie zależało od doświadczenia agencji SEO, która zajmie się promocją strony. W tej dziedzinie pośpiech tylko szkodzi. Jeżeli chodzi o trudność to są to niełatwe słowa kluczowe. Lecz można je wypozycjonować. Pytanie o koszty jest najtrudniejsze. Przygotuj się na wydatek rzędu kliku tysięcy zł na miesiąc. Mam nadzieję, że rzuciłem trochę światła na tą kwestię.

podobne tematy:

Wróć do „Twoje forum - rozmowy na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości