Co jest przyczyną, że moja strona systematycznie spada w wynikach?

Twoje forum - rozmowy na dowolny temat
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Co jest przyczyną, że moja strona systematycznie spada w wynikach?

Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:46

Cześć. Posiadam spory problem z moją stroną WWW. Od dłuższego okresu nieustannie obniża się w wynikach wyszukiwań na hasło stomatolog Radom. Moja strona funkcjonuje bez przerwy od ponad 10 lat w Internecie. Oczywiście raz na kilka lat jest rozbudowywana i uzupełniana o nowe treści. Jaki czas temu na frazę dentysta Radom była na początku wyników. Teraz jest coraz niżej. Jak tak dalej będzie to za pół roku będzie poza pierwszą pięćdziesiątką rezultatów wyszukiwarki. Co mogę uczynić aby odwrócić tendencję spadkową. Nie ukrywam, że wraz ze spadkiem pozycji, malej również liczba pacjentów w gabinecie.

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Co jest powodem, że moja strona ciągle spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:02

Cześć. Odpowiedź na twój problem jest bardzo prosta. Nie promujesz strony internetowej w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie domena była na górze wyników wyszukiwarki. Również posiadałeś do niej jakieś odnośniki. Były one stare i dawały sporą moc stronie internetowej. Dlatego wysokie pozycje. Na dzień dzisiejszy większość z nich straciłeś - dlatego te spadki. Inne gabinety stomatologiczne tworzą odnośniki do swoich stron i dzięki temu pną się do góry. Ich działania powodują, że twoja strona spada w rezultatach wyszukiwań. Musisz jak najszybciej wznowić proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś agencji SEO. Po czterech miesiącach powinieneś być z powrotem wysoko. Możesz także próbować samodzielnie promować swoją domenę ze stroną, lecz tu trzeba posiadać dużo wolnego czasu i pojęcie co zrobić aby pozycje szły do góry. Obecnie można szybko zaszkodzić swojej domenie przez niewłaściwe działania.

podobne tematy:

Wróć do „Twoje forum - rozmowy na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości