Jak inne firmy to robią?

Twoje forum - rozmowy na dowolny temat
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak inne firmy to robią?

Postautor: mariusznowak » 05 lip 2016, 13:18

Część, jestem właścicielem firmy która zajmuje się instalacją anten do odbioru sygnału satelitarnego w Warszawie i jej okolicach. Niedawno zmieniłem stronę na bardziej przyjazną wyszukiwarką. Natomiast zastanawia mnie rzecz w jaki sposób inne firmy na frazę instalacje antenowe Warszawa są na pierwszej stronie wyników? Czytałem o pozycjonowaniu strony WWW, ale sporo osób mówi iż najistotniejsza jest treść na stronie. Natomiast budowanie sztucznych odnośników może wpłynąć negatywnie na moją stronę WWW. Tak, więc dałem swoją stronę wyłącznie do kilku najmocniejszych katalogów oraz stworzyłem profil na FB. Ale nie widać mojej strony w wynikach. Co robię źle?

podobne tematy:
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak konkurencja to robi?

Postautor: annasowa90 » 05 lip 2016, 13:35

Witaj. Po pierwsze Internet nie jest dobrym miejscem do zdobywania informacji na temat pozycjonowania strony. Jest w nim dużo nieprawdziwych informacji, niż tych które mogą Ci się przydać. Większość osób pozyskuje wiedzę w trakcie testów. Nikt nie podzieli się sposobami, które są skuteczne i przynoszą duże zyski dla agencji SEO. Dlatego będzie Ci ciężko samemu to zrobić. Na pewno samą treścią nie wypozycjonujesz strony. Garść linków - nawet tych najlepszych na nie wiele się zda jeśli konkurencja posiada ich tysiące. Tak, więc powinieneś zacząć ich budować o wiele więcej. Jest wiele portali gdzie możesz dodać odnośnika do swojej strony za free. Zacznij od forów tematycznych na początek.

podobne tematy:

Wróć do „Twoje forum - rozmowy na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości