Potrzebuje niedrogiego krawca do uszycia firanek w domu

Twoje forum - rozmowy na dowolny temat
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Potrzebuje niedrogiego krawca do uszycia firanek w domu

Postautor: annasowa90 » 02 cze 2016, 13:23

Witam. Jestem na etapie urządzania swojego domu. Większość prac jest już za nami i pozostały już tylko dodatki, które mają nadać charakteru pokojom. Sporo uroku dają dobrze uszyte zasłony na okna. Tak, więc poszukuje pomysłu na nie oraz namiarów na dobrego krawca, który potrafi je uszyć. Czy macie jakieś pomysły?

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Potrzebuje dobrego krawca do uszycia firanek do mieszkania

Postautor: adriansola » 02 cze 2016, 13:30

Witaj. Ja osobiście lubię tego rodzaju zestawienia jeżeli chodzi o firanki do domu: - dobrze komponują się wszelkiego rodzaju barwy szarości z bielą. Jak dołożymy do tego ciekawe dodatki i upięcie to efekt zawsze jest imponujący. Możesz też pomyśleć o brązie - jest często wybierany w tym sezonie. Jeśli rozchodzi się o dobrego krawca to mogę polecić ci ten serwis internetowy: https://okna-aluminiowe.net.pl/2022/11/15/wyselekcjonowac-wlasciwi-stol-stacjonarny-do-masazu-i-rehabilitacji-czy-jest-to-dostepne-zadanie/ - jest tam sporo krawców z twojego miasta. Więc na pewno znajdziesz odpowiedniego krawca w twojej okolicy. W praktycznie każdym z salonów krawieckich jest też ekspozycja materiałów, która pomoże w wyborze. Posiadają również foldery z przykładowymi upięciami firanek - to też ułatwia sprawę.

podobne tematy:

Wróć do „Twoje forum - rozmowy na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości