Czy opłaca się inwestować w tego rodzaju systemy meblowe do firmy?

Twoje forum - rozmowy na dowolny temat
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy opłaca się inwestować w tego rodzaju systemy meblowe do firmy?

Postautor: henryk1965 » 31 maja 2016, 10:48

Cześć, przedsiębiorstwo zwiększa zatrudnienie i w najbliższej przyszłości jesteśmy zmuszeni przenieść się do większego biura. Ogólnie wiadomo, że takie pomieszczenia biurowe są zazwyczaj w stanie zbliżonym do surowego i trzeba je od początku urządzić. Dlatego moje pytanie czy opłaca się kupować takie zabudowy meblowe: Obrazek - prezentują się bardzo dobrze na obrazkach. Lecz koszt ich zakupu jest dość wygórowany i nie mam pojęcia czy przyniesie jakąś korzyść dla posiadanej przez nas firmy. Wiadomo wygląd firmy jest istotny, ale czy meble wysokiej jakości aż tak polepszają efektywność pracowników i skutkują na decyzję potencjalnych kontrahentów?

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy warto kupować takie systemy meblowe do firmy?

Postautor: adriansola » 31 maja 2016, 10:56

Witaj, to już zależy od waszych możliwości finansowych. Wystrój biura jest bardzo ważny, lecz powinien być zgodny z portfelem waszych kontrahentów. Jeśli kooperujecie z małymi firmami to przepych w waszej firmie może ich zniechęcić. Będą sądzili, że wasze usługi są dość kosztowne i będą szukać usług u innych firm. Ich działanie ma podstawy, dlatego że wydatki na tego rodzaju meble przeniesiecie na klientów. W sytuacji, w której kooperujecie z większymi podmiotami gospodarczymi, gdzie potrzebny jest komfortowy wygląd biura, żeby was traktowali jako godnego współpracy partnera to jak najbardziej trzeba kupić tego rodzaju meble. Tak jak już pisałem. Wszystko zależy od grupy docelowej.

podobne tematy:

Wróć do „Twoje forum - rozmowy na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość